پرسش های متداول

در این بخش پاسخ ما به پرسش های رایج مخاطبان را مشاهده کنید:

کافه بادی با ارائه کاملترین و بروزترین اطلاعات درباره فعالیت ها و خدمات زیبایی، سطح آگاهی مخاطبین را پیرامون این گونه فعالیت ها افزایش میدهد. موضوعاتی از قبیل چگونگی انجام فعالیت زیبایی، میزان ماندگاری، عواقب و اثرات، میزان درد، انواع و معرفی راهکارهای طبیعی جایگزین از این جمله اطلاعات میباشند. همچنین کافه بادی با توجه به پارامترهایی مثل موقعیت جغرافیایی، نوع فعالیت درخواستی و میزان هزینه دلخواه، میتواند مناسب ترین ارائه کنندگان خدمات زیبایی را در سراسر ایران به شما معرفی نماید.

کافه بادی با جمع آوری اطلاعات مرتبط با ارائه کنندگان خدمات زیبایی در بانک اطلاعاتی خود و نمایش آن روی وب سایت، این فرصت را در اختیار فعالان حوزه زیبایی قرار میدهد تا خود را در دسترس عموم متقاضیان قرار دهند؛ همچنین ارائه کنندگان خدمات زیبایی با عضویت در وب سایت میتوانند به صفحه اختصاصی خود دسترسی داشته و محتوا، تصاویر، ویدئوها و یا هر نوع اطلاعات دیگر از قبیل منوی خدمات، هزینه ها و یا پیشنهادهای ویژه خود را روی این صفحه قرار دهند.

متقاضیان درج تبلیغات بر روی وب سایت یا سایر رسانه های اجتماعی کافه بادی، میتوانند جهت آگاهی از تعرفه های تبلیغات در کافه بادی با همکاران ما تماس گرفته و سفارش تبلیغات خود را نهایی و پیگیری نمایند.

علاقه مندان به مطالب کافه بادی، میتوانند از طریق انتخاب گزینه ثبت نام در قسمت بالای صفحه وب سایت و با درج اطلاعات و ثبت ایمیل خود در این وب سایت ثبت نام کرده و با انتخاب گزینه خبرنامه، از آخرین اخبار، مقالات و رویدادهای مندرج در کافه بادی و حوزه زیبایی مطلع گردند.

با رفتن به منوی تماس با ما و انتخاب گزینه همکاری با ما و ثبت اطلاعات شخصی خود که در قالب یک فرم طراحی شده است، آمادگی خود را برای همکاری با کافه بادی اطلاع رسانی نمایید. همکاران ما طی 72 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

تمام مخاطبین عزیزی که قصد ارائه نظر، پیشنهاد یا انتقاد گروه کافه بادی را دارند، میتوانند از طریق منوی تماس با ما و انتخاب گزینه ارتباط با ما، اقدام به درج نظر خود نموده و با ثبت مشخصات تماس خود (از جمله ایمیل و شماره تماس) ما را در جهت پیگیری و پاسخدهی به موارد مطروحه یاری نمایند.

درباره کافه بادی

گروه کاری کافه بادی با تمرکز بر فراگیر بودن اطلاع رسانی در فضای مجازی، بر آن است تا مرجعی جامع و کامل پیرامون ارائه خدمات زیبایی باشد و نیز ارائه کنندگان این خدمات را بصورتی ساده و رایگان در اختیار مخاطبین عزیز قرار دهد و با این هدف که هم در ارتقای سطح آگاهی متقاضیان و هم در ایجاد سهم بیشتر بازار کار برای ارائه دهندگان خدمت، موثر واقع شود؛ پا به عرصه گذاشته است. ادامه...

نحوه همکاری با کافه بادی

ابتدا به ما بپیوندید. پس از ارائه مشخصات کاری و دریافت کد عضویت میتوانید اخبار، تصاویر و فعالیت های مورد نظر خود را بر روی این تارگاه ثبت کرده و تغییرات وضعیت کاری خود را بروز رسانی نمایید. همچنین در صورت تمایل میتوانید منوی خدمات خود را درج نمایید. ضمنا در این قسمت امکاناتی برای اطلاع رسانی حراجی ها یا پیشنهادات ویژه و مدت دار خدمات شما وجود خواهد داشت. ادامه...

تماس با ما

تلگرام کافه بادی آپارات کافه بادی اینستاگرام کافه بادی لینکدین کافه بادی گوگل پلاس کافه بادی فیس بوک کافه بادی

نشان ملی ثبت(رسانه های دیجیتال) نماد اعتماد الکترونیک کافه بادی

 

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت، صفحه "شرایط استفاده" را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت بدان معناست که قبلاً صفحه "شرایط استفاده" و "حریم خصوصی" را مطالعه کرده و به مفاد آن واقفید.